HakkımızdaMental Tekstil temelleri 1980 yılında atılmıştır. Türkiye'nin 1980'den bu yana yaşadığı gelişimi çok iyi takip ederek sürekli kendini yenileyen şirketimiz, bu süreçte edindiği tecrübeyle CACCIA markası ile Yurtiçi ve Yurtdışı tekstil faaliyetİ göstermektedir.

Kurulduğumuzdan bugüne var olan ve firmamızı geleceğe taşıyan değerlerimiz,

·         Çalışan memnuniyeti

·         Müşteri memnuniyeti

·         Güvenilirlik

·         Gelişmeye ve yeniliğe açıklık

·         Yapıcı işbirliği

·         Uzun vadede var olmak olarak özetlenebilir.

Şirketlerimiz bu ortak değerler çerçevesinde, birbirlerine ve sektöre kattıkları sinerjiyle sektörün hizmet  kalite çıtasını hep yukarıda tutmaktadırlar. Bugün Topluluğumuz Tekstil Sektörünün, Tekstil Terbiye, Konfeksiyon, Tekstil Terbiye Makineleri imalatı ve Mühendislik hizmetleri alanlarında  faaliyet göstermektedir.

DEĞERLERİMİZ

Çalışan Memnuniyeti
En önemli değerimiz insan kaynağımızdır. Çalışanlarımızın beklentilerinin ve ihtiyaçlarının karşılanması önceliklidir.

Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerin beklentilerinin karşılanması esastır. Müşterilerimiz işletmemizin varoluş ve süreklilik gerekçesidir. Topluluğumuz, faaliyetlerini ve kaynaklarını planlarken müşterileri beklentilerinin karşılanmasını ön planda tutar.

Güvenilirlik
Topluluğumuz tüm uygulamalarında ve sosyal sorumlulukların yerine getirilmesinde, dürüst, açık ve güvenilir olmayı ilke edinir.

Gelişmeye ve Yeniliğe Açıklık
En iyiyi başarmayı hedefleriz. Bilgi ve teknolojinin en üst düzeyde kullanımını, pazardaki değişim ve gelişmelere göre ekip çalışmasını, eğitimi ve mesleki gelişmeyi özendiririz.

Yapıcı İşbirliği
İşletmemiz ile ilgili tüm kişi ve kurumların beklentilerini karşılamak amacı ile açık ve yapıcı ilişkiler kurmaya çaba gösteririz. Karşılıklı sorumluluk, saygı, pozitif yaklaşım ve diyalog temelinde işbirliği ruhunu geliştiririz.

Uzun Vadede Var Olmak
MENTAL TEKSTİL ismini; saygın, kalıcı ve bilinen bir değer olarak uluslararası arenada yaşatmak.

İndirmeyi Başlat
BİZİ TAKİP EDİN